نوشته شده توسط :

آغاز به کار وبلاگ درناوب

وبلاگ درناوب آغاز به کار کرد. در وبلاگ درناوب شاهد مطالب کاربردی متفاوتی برای سطوح کاربری مختلف ( از کابران ساده تا برنامه نویسان وب) خواهید بود و امیدواریم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در بالا نگه داشتن کیفیت وبلاگ یاری فرمایید.

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه های کاربران : 3 دیدگاه

پیمان پاسخ دهید

در تاریخ دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ یعنی ۴ ماه و نیم پیش گفته اید که وبلاگ آغاز به کار کرد و در آن شاهد مطالب کاربردی متفاوتی برای سطوح کاربری مختلف از ساده تا برنامه نویسان وب خواهیم بود و امیدوار هم هستید که با نظرات مان شما را در بالا نگه داشتن کیفیت وبلاگ یاری کنیم. ولی شما یه چس هم پست نکرده ای توی این وبلاگت. منظورت از بالا نگه داشتن کیفیت چیه دقیقا؟ به چی میگی کیفیت و به چی میگی مطالب کاربردی متفاوت؟
بعد به عنوان یک خبر هم تو سایتت زدی آغاز به کار وبلاگ :))
بعد چنتا انتقاد سازنده دیگه:
اول اینکه اون نظرات مشتریان رو حذفش کن. اون جمله ای که مثلا احمد صمدپور مدیرعامل شرکت آنیل سیستم گفته اصلا به حرف زدن یک مدیرعامل نمیخوره.
واقعا کسی که همکاری با شما براش افتخار محسوب میشه آدم ضایع و تازه به دوران رسیده ایه. یعنی چی که گفته از شما بابت حرفه ای محور بودن پروژه های انجام داده تشکر میکنه. یا مثلا اون علی آزادی با چنتا تیم برنامه نویسی کار کرده که به نظرش یکی از بهترین هاش شما هستی. آیا واقعا شما عضو یکی از بهترین تیم های برنامه نویسیایران هستی؟

  امین عبدالرضاپور در پاسخ پیمان پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز ، در ابتدا بنده بخاطر مشغله هایی کاری که داشتم وقت نکردم سایت رو آپدیت کنم ، و هیچ تعهدی نسبت به شما یا هیچ شخص دیگه ای هم ندارم که اینجوری حرف میزنین ، یه کامنت دیگه هم ارسال کردید که از بس به ما فحش دادین قابل تایید نیست و این واقعا شعور خانوادگی خودتون رو نشون میده ، قبلا هم اگه اشتباه نکنم پیام داده بودین و بخاطر اون Proudly powered by wordpress که پایین سایت نوشتم به ما و جامعه وردپرس فحش دادین اما بنده واقعا افتخار میکنم که وردپرس کار میکنم ، نمیدونم مشکل شما چیه، و هیچ علاقه ای به دونستنش هم ندارم، تو کامنت قبلیت خطاب به بنده نوشتی “برو راننده تاکسی بشو، یه کاری تو کلاس کاری خودت و بازار ما رو خراب نکن” ، این حرفتون دقیقا کلاس کاری شما رو میرسونه که اینقدر بیکارین که همه دقدقه فکریتون ما هستیم ، و هر از گاهی به یه طریقی میخوای به ما توهین کنی ، اگر این کار باعث میشه خالی بشین من خوشحال میشم به یکی از هموطنام که مشکل روحی روانی داره کمک کنم خودشو خالی کنه و جامعه رو به گند نکشه، در آخر پیشنهاد میکنم بجای اینکه بقیه رو مقصر بدونی که چرا بازارت خرابه ، به فکر ارتقا کیفیت و دانشت باشی ، روز و روزگار خوش آقای روانی

   ميثم در پاسخ امین عبدالرضاپور پاسخ دهید

   عجب آدمایی پیدا میشن ???
   خوشم میاد چندماهه پیگیر وبلاگ بوده ببینه بروز میشه یا نه ?